reklama Hudební internetová televize All Television
 

Lékaři varují: Nárůst počtu pacientek s vaginálními infekcemi až o 50 %!

| Autor: Jiří Čech | Přečteno: 5619x

V letních měsících a bezprostředně po nich lékaři zaznamenávají velký nárůst počtu pacientek s poruchami mikrobiální flóry pochvy, jejichž příčinou jsou např. častější návštěvy plaveckých bazénů a dalších míst, kde se bakterie dobře množí. Tyto problémy o

„Do mé ordinace přichází v letních měsících o téměř 50 % víc pacientek s vaginálními záněty než je tomu v ostatních měsících. Nejlepší je, pokud tyto nepříjemné stavy, často doprovázené výtoky, řešíme hned v počáteční fázi nebo dokonce před jejich vznikem, tedy preventivně,“ říká praktický gynekolog MUDr. Vladimír Mulač. Podobnou zkušenost mají i další gynekologové, mezi nimi např. MUDr. Jan Sadílek: „Během léta a bezprostředně po letních měsících je nárůst pacientek nejvíce markantní.“ Příčiny jsou podle něj stále stejné – především nedostatečná hygiena v prostorách, kde je vlhko – tedy bazény, lázně či sauny.

„Svým klientkám doporučuji Fermalac Vaginal, který je řešením preventivním i léčebným. Je účinný ve všech situacích, které mohou mikrobiální flóru v pochvě ohrozit,“ říká MUDr. Vladimír Mulač. Fermalac Vaginal je biologický lék , který působí na bázi laktobacilů. Tyto mléčné mikroorganismy transformují cukry na kyselinu mléčnou, a tak je zajištěn správný stupeň kyselosti v pochvě, který je základním předpokladem odolnosti vůči kvasinkovým i bakteriálním obtížím. Fermalac ocení všechny ženy a dívky, které již poševním zánětem trpí stejně jako ty, které chtějí podobným obtížím v rámci prevence předcházet.

Fermalac Vaginal je účinným pomocníkem žen a dívek po celý rok. K dostání je v lékárnách za doporučenou cenu 210,- Kč, balení obsahuje 10 vaginálních tobolek a hygienický aplikátor.

zdroj: pressweb.cz

Fotogalerie k článku

Informace o uživateli

Jméno: Jiří Čech

Firma:
IČ:
DIČ:

Telefon:
Mobil:

Ulice:
Město:
PSČ:

Přidat do sledovaných

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní uživatelé

 

Kategorie tiskovek

Zasílat novinkyPřipojte se

 
 

 

Vyhledat