reklama Hudební internetová televize All Television
 

NANO impregnace na bázi nano technologií

| Autor: bio-nano | Přečteno: 2403x

NANO ochrana textilu, kůže, bot, kočárků, sedacích souprav, koberců, outdoor oblečení atd. Jedná se o impregnaci za pomocí nano technologie, která účinně působí zejména proti znečištění, vodoodpudivě i proti UV záření.

NANO ochrana na bázi NANO technologie je specificky vyvinutá hydrofobní/oleofobní ochrana tkané a netkané textilie, koberců, vláken, atd.. Na bázi fluoropolymerů vytvoří na povrchu ultratenkou hydrofobní neviditelnou vrstvu s vynikající ochranou proti znečištění, skvrnám, suchým nečistotám, vodě, oleji, mastnotě a agresivním nečistotám se samočistícím účinkem. Vytvořená vrstva znemožňuje život bakteriím, mechu, plísním a řasám, vytváří velmi hygienický povrch.

Chrání i proti atmosférickým vlivům počasí (dešti, sněhu, mrazu a rozmrazovacím solím), žloutnutí, hnilobě a UV záření. Velmi vysoká odolnost proti stárnutí textilií. Neviditelný film, který nemění nebo téměř nezmění původní vzhled povrchu.

Údržba textilií, v interiéru i v exteriéru, je velice snadná, kapaliny stačí setřít. PURE Textil nemění vzhled povrchu a lze snadno odstranit všechny stopy tekutin jakéhokoliv druhu: stačí jednoduše otřít. Speciálně pro ochranu koberců, potahových látek, technických textílií.

Vlastnosti přípravku:

 ·         Dlouhodobá vynikající hydrofobní/oleofobní ochrana

·         Vynikající prevence proti skvrnám, znečištění a UV

·         Výrazně prodlužuje životnost a odolnost materiálů

·         Vysoce zatížitelná a dlouhotrvající ochrana

·         Rychlé zaschnutí

·         Díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění

·         Zaručeně bez jedovatých, karcinogenních a toxických látek

·         Jednoduchá a snadná aplikace

Aplikace: Pro úspěšný výsledek je zapotřebí dodržet předepsaný aplikační postup a pokyny na etiketě. Pracujte při teplotách vyšších než 15°C. Neaplikujte přípravek za deště nebo v podmínkách, kdy se dá očekávat příchod deště během zasychání přípravku (cca alespoň 3-6 hodiny po skončení aplikace).  Plochy které chcete chránit musí být zcela očištěné od všech nečistot a mycích přípravků, plochy musí být zcela suché. Není vhodné aplikovat přípravek na rozpálené plochy od slunečního záření (teplota plochy by neměla přesáhnout cca 30°C). Přípravek nanášejte rovnoměrně v jedné vrstvě v dostatečném množství podle savosti povrchu. Přípravek lze nanášet pomorem nebo rozprašovačem. Přípravek zcela zasychá podle aktuálních povětrnostních podmínek. Přípravek, lze obnovovat dle potřeby.

Informace o uživateli

Jméno: bio-nano

Firma: Ing.Petr Havel, bio-nano.cz
IČ: 75488795
DIČ:

Telefon: 602 696 613
Mobil: 602 696 613

Ulice: Jablonecká 1
Město: Praha
PSČ: 19000

Přidat do sledovaných

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní uživatelé

 

Kategorie tiskovek

Zasílat novinkyPřipojte se

 
 

 

Vyhledat