reklama Hudební internetová televize All Television
 

AC SPARTA PRAHA PŘEDSTAVUJE VENKOVNÍ DRESY PRO SEZÓNU 2012/2013

| Autor: České šortky - admin | Přečteno: 2647x

Sparta společně s Nike představila nové dresy pro nadcházející sezonu. Během středeční tiskové konference předvedla všechny tři varianty dresů, které budou mít hráči pro domácí i venkovní zápasy k dispozici. Při zápasech na domácím hřišti budou fotbalisté

Inspirace pro nové bílé dresy vychází z historie klubu, bílá barva je jednou z tradičních barev Sparty. Dresy oslavují výhru prvního domácího titulu z roku 1912. Tento letopočet je umístěn na zadní části dresu u lemu jako připomínka prvního ligového vítězství. V této době už to byla „rudá“ Sparta, a proto je nový dres lemovaný tradiční sparťanskou rudou.

Nové dresy se nám líbí a věříme, že nám přinesou úspěch a štěstí v nové sezóně,“ říká Ladislav Krejčí, který se zúčastnil focení v nových dresech. „Dresy se setkaly v kabině s pozitivní odezvou, líbí se nám, a navíc jsou vyrobené z dobrého materiálu,“ prohlásil Josef Hušbauer.

Sparťanský dres je vyroben z třinácti recyklovaných PET lahví, takový způsob výroby snižuje spotřebu energie až o 30 % ve srovnání s běžnou výrobou polyesteru, ročně se takto dokonce využije téměř 100 milionů PET láhví, které by jinak skončily na skládce. Dres aktivně reguluje teplotu těla hráčů na hřišti a zaručuje odvod vlhkosti od těla pomocí technologie Nike Dri-FIT. Dres pro tuto sezonu má aerodynamický střih a opisuje křivky těla. Lem je lepený a neodírá kůži na krku.

Kolekce AC Sparta Praha pro volný čas

Novinkou pro letošní rok je také nová volnočasová kolekce ACS. Sparta spolu s Nike připravila pro fanoušky speciální kolekci pro volný čas, fanoušci budou moci vybírat z několika produktů. K dispozici budou Polo trička, mikiny s kapuci i bez ní. Sparta se tak zařadí vedle světových klubů jakým je Arsenal nebo Manchester United, které nabízí volnočasovou kolekci. Všechny produkty budou k dostání od 25. července v Nike Prague a ve sparťanském Fan shopu.

 

Pro další informace kontaktujte prosím:
Lucie Grošaftová
Public Relations, Nike Czech, s.r.o.
tel: +420 776 302 252

Lucie.grosaftova@nike.com
www.nikeinc.com

Fotogalerie k článku

Informace o uživateli

Jméno: České šortky - admin

Firma: České šortky - administrátor
IČ:
DIČ:

Telefon:
Mobil:

Ulice:
Město: Praha
PSČ:

Přidat do sledovaných

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní uživatelé

 

Kategorie tiskovek

Zasílat novinkyPřipojte se

 
 

 

Vyhledat