reklama Hudební internetová televize All Television
 

Podmínky publikování

Vystavit je možné zprávu v českém jazyce v rozsahu textu 700 až 2000 znaků včetně mezer, oddělovacích a formátovacích znaků a nadpisu. Autor musí být starší 18 let a musí mít přímou vazbu na popisovanou službu, produkt nebo společnost. Zveřejňovat duplicitně zprávy, které se obsahově neliší od již publikovaných tiskových sdělení není dovoleno, duplicitní zprávy budou odstraněny.

Obsah zprávy musí být pravdivý a skutečný, kontaktní údaje musí být uvedené v zápatí zprávy. Není dovoleno zveřejňovat zprávy hanlivého nebo urážlivého charakteru, zprávy, jejichž obsah je v rozporu se zákony ČR a zprávy, jejichž informační, sociální a společenská hodnota je zcela zřejmě nedostatečná.

Autor zprávy jejím zveřejněním vyjadřuje přímý a jednoznačný souhlas s jejím zveřejněním, publikováním v plném, zkráceném nebo pozměněném rozsahu, obsahu a formě a to libovolným způsobem. Autor zprávy dále prohlašuje, že v době jejího zveřejnění publikované informace odpovídaly skutečnosti a že je záměrně a vědomě nezkreslil.

Provozovatel portálu nenese odpovědnost za případné užití informací třetí stranou nebo za škody, které mohou být užitím zveřejněných informací komukoliv způsobeny.

Obsah je vystaven na serveru České šortky trvale, nebo do okamžiku, kdy jej autor zprávy odstraní nebo je odstraněn provozovatelem z důvodu porušení některého z ustanovení podmínek publikování.

 

Kategorie tiskovek

Zasílat novinkyPřipojte se

 
 

 

Vyhledat