reklama Hudební internetová televize All Television
 

Den otevřených dveří v restauracích McDonald's

22.9.2010 | Autor: České šortky - admin | Přečteno: 4114x

Den otevřených dveří se uskuteční dnes v pátek 17. září ve všech restauracích McDonald's v České republice. Návštěvníci si v tento den mohou opět prohlédnout prostory, kam v běžném provozu nemají přístup. Návštěvníci si v tento den mohou opět prohlédnout prostory, kam v běžném provozu nemají přístup.

Společnost McDonald's má v současné době na území České republiky 82 restaurací. Nejnovější byla otevřena 1. září 2010 na dálnici D1 exit 66 Loket. Jedná se zároveň o 8. provozovnu McDonald's s kavárenským prostorem McCafé. Restaurace nabízí vnitřní kapacitu 115 míst k sezení a 68 míst na terase. Vybavená je tzv. Drive thru, kde zákazníci mohou být obslouženi i do okénka automobilu. Pro děti je k dispozici dětský koutek uvnitř i veselé hřiště s velkou skluzavkou venku. V restauraci pracuje 53 zaměstanců. Otevírací doba je denně po celý týden od 6:00 – 23:00 hodin.

Nová restaurace je vybavena špičkovou technologií pro přípravu jídel a je postavena v designu Easy. V něm převládají čisté linie, jednoduchost, elegantnost a nové barvy jako žlutá, zelená, bílá a prvky dřeva a kamene. Ty evokují především šetrnost k životnímu prostředí, která je pro McDonald's jednou z nejdůležitějších podnikatelských priorit. Zelená barva nahradila původní červenou i v exterirérech restaurace.

V letošním roce plánuje společnost McDonald's otevřít ještě 3 nové restaurace.

Kontaktní adresa:

Drahomíra Jiráková
PR/Communications Director
McDonald's ČR/SR
Tel.: +420 222 007 350
Fax: +420 222 007 110
E-mail: Drahomira.Jirakova@cz.mcd.com

Informace o uživateli

Jméno: České šortky - admin

Firma: České šortky - administrátor
IČ:
DIČ:

Telefon:
Mobil:

Ulice:
Město: Praha
PSČ:

Přidat do sledovaných

Tuto funkci mohou využívat pouze registrovaní uživatelé

 

Kategorie tiskovek

Zasílat novinkyPřipojte se

 
 

 

Vyhledat